КАТ написа фиш на министър Дончев

ПР и събития

Министърът по управление на средствата от Европейския съюз Томислав Дончев заяви в личния си профил във Facebook, че вчера служители на КАТ са му написали фиш за 20 лева.

„Често карам сам. Случвало се е, когато ме спрат от пътната полиция да ми козируват. Намирам го за малко прекалено, но не и необичайно – пише министър Дончев на своята собствена стена в социалната мрежа. - Днес обаче, полицаите успяха да ме изненадат и то приятно. Глобиха ме. Не съм извършил тежко нарушение, просто не съм свикнал с бутоните на оборотния автомобил, който карах и се оказа, че не съм включил светлините. Малко след разклона за Ловеч ме спряха две млади и любезни момчета. Обясниха ми какво нарушение съм извършил, провериха ми документите и ми написаха фиш за 20 лв. Не съм сигурен дали ме познаха, ако да - браво за безкомпромисността им, ако ли не - се радвам че бяха стегнати, възпитани и любезни. Мисля да изпратя писмо на началника им и да споделя отличните си впечатления."

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
На днешната дата, 24 юни. Еньовден
9 български поговорки за парите, които да (не)спазваме
Защо най-талантливите служители спират да поемат рискове на работното място?
Времето остава променливо, на места се очакват валежи и градушки
Цените на петрола се понижиха, пазарите очакват възстановяване на корабоплаването през Ормузкия проток
Сенатът на САЩ прие резолюция за прекратяване на войната с Иран