Красотата преди всичко за британците във Facebook

ПР и събития

Повечето британци с Facebook профил се тревожат дали са красиви на снимките в него повече, отколкото дали изглеждат интелигентни. Това показва ново проучване на потребителските навици в най-голямата социална мрежа, описано в „Дейли Мейл”. За 56% от запитаните хора на Острова е най-важно дали изглеждат добре в публикуваните фотографии с тях. По-малък дял от анкетираните смятат, че е от значение да се публикува интересно, интелигентно съдържание.

Това съотношение е обърнато в Европа и Близкия Изток. Там потребителите в социалните мрежи твърдят, че е от по-голямо значение е да се показват като интелигентни хора във Facebook.

Целта на измислянето на „социални лъжи”, измами и преувеличения, като поставяне на много красива снимка от страна на жените и показване на сила и смелост от мъжете, е да се създават нови приятелства и да се търсят партньори от противоположния пол.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 16 до 22 март
На днешната дата, 17 март. Имен ден празнуват Алеко, Алекса, Алексей, Алекси, Алексий
Philadelphia позиционира крема сиренето като основен продукт в кухнята
Мъск прогнозира бъдеще с високи доходи за всички, благодарение на изкуствения интелект
Първият грък в космоса: Атина подготвя свой учен в Европейската космическа агенция
Цитат на деня
Въпреки войната в Близкия изток: Shell очаква скок в търсенето на втечнен газ
The Guardian: Собственик на елитни клубове в Лондон и милиардери строят конкурент на имението Mar-a-Lago на Тръмп