Борко Чучков на гости на „Софийски истории“

Борко Чучков на гости на „Софийски истории“

„Моля кажете, не на шега, кой нарисува тази дъга?“ – Всички сме си тананикали тази детска песен, пълна с истини за живота. Малкото момченце, спечелило през 1984 г. в Болоня специалната награда за най-добра чуждестранна песен, вече е порасналият Борко Чучков и успешно жонглира в живота с ролите на актьор, продуцент и артистичен директор на фестивал, но все така продължава да мечтае и вярва в доброто у хората.

Кино, телевизия и Sofia Summer Fest, част от който ще бъде и Младежкия фестивал „Моята София. Младите с каузи“ на 16 и 17 август, са малка част от темите, за които говорихме с Борко. В едно изключително емоционално интервю засегнахме дори пътната безопасност. Какво разчувства Борко Чучков - вижте цялото интервю на Ирена Матеева с артиста.

Подкастът можете да гледате в каналите на "Софийски истории" в YouTube, Facebook и Instagram.

Подкастът „Софийски истории“ се реализира от дирекция „Спорт и младежки дейности“ на Столична община, в партньорство с „Мениджър“, Obekti.bg и Modernity.bg.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Желязков: Имаме месец да решим как да подходим към „Лукойл Нефтохим“ след американските санкции
Цената на златото се срина и всички се питат защо
Как експеримент с оптични влакна може да спаси застрашените косатки?
Илия Лингорски: Фискалната устойчивост остава нашият тест за отговорност
Тръмп наложи санкции на руски петролни гиганти: Разговорите с Путин не водят доникъде
ЕС преосмисля климатичната си стратегия
8-ия банково-финансов форум: Световната банка за перспективите пред икономиката ни
Парламентът отхвърли ветото на президента върху промените в Закона за ДАНС