Подгответе вашето дете за новата учебна година с Fibank

Подгответе вашето дете за новата учебна година с Fibank

Издайте детска или тийн дебитна карта на своето дете от Fibank и имате шанс да спечелите пълен годишен абонамент за онлайн образователната платформа Уча.се! В нея учениците от 1-ви до 12-и клас могат да открият видеоуроци, поднесени на разбираем и интересен за тях език.

Финансовото образование на децата е един от най-ценните уроци, които могат да получат от своите родители. Ето защо ние от Fibank разработихме за тях специални дебитни карти, подходящи за деца и тийнейджъри. Те обхващат две възрастови групи – за деца от 7 г. до 13 г. и за тийнейджъри на възраст между 14 г. и 18 г.

С тях детето има възможността самостоятелно да тегли пари на банкомат и да извършва разплащания, като в същото време родителят запазва контрол на направените разходи и избира какви лимити да определи. Също така може да получава e-mail известие за всяка авторизация с картата. Тя се издава към сметка на родителя, като той превежда желаната от него сума.

При картите за тийнейджъри (14-18 г.) Първа инвестиционна банка е разработила и възможности за определено ниво на самостоятелност. Например със съгласието на родителя сметката и картата да бъдат издадени на името на детето. Към това се добавя и възможността за пазаруване в интернет, издаване на дигитална карта за бързо и лесно пазаруване само с телефон, както и  специална спестовна сметка "Smart Teen", в която детето може да спестява своите свободни средства.

До навършване на пълнолетие на детето, този тип карти и сметки са изцяло освободени от такси, както за издаване и поддръжка на карта, откриване и поддръжка на сметка, така и за извършване на разплащания и теглене на пари.

Сега с кампанията на Fibank - “Back to school”, към всичко това се прибавя и възможността 50 потребители, регистрирали детска или тийн дебитна карта на своето дете, да спечелят и пълен годишен абонамент за онлайн образователната платформа Уча.се! Всяка седмица до 31 октомври 2024 г. на случаен принцип ще бъдат определяни по пет печеливши.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Постигнато е съгласие между правителството, синдикатите и бизнеса за Бюджет 2026
Путин: Или украинските войници ще се изтеглят от Донбас, или ще го превземем със сила
Борисов: Да следваме примера на Тръмп, не трябва да наливаме вода с руските активи в мелницата на войнолюбците
Борисов за вота: Днес ще направя тест дали работим заедно с "ДПС - Ново начало"
Граждани на над 30 държави вече няма да могат да пътуват до САЩ
На днешната дата, 5 декември. Имен ден празнуват Елисавета, Сава, Савина, Съби
Миниатюрен микроб може да има ключово значение за борбата с „вечните“ химикали
Централната банка на Сингапур проверява банки в разследване за пране на пари на стойност 1,8 млрд. долара