Радостин Кирязов на гости на „Софийски истории“

Общество

Наричат го „бога на италианската пица в България“. И има защо – проверено е!

Шеф Радостин Кирязов е един от най-добрите майстори на пица в света, основател и президент на „Българската асоциация на пицарите“ и човек, който е избрал да се върне и да работи в България, защото небцето не познава граници.

„Пицата е Кралица и изисква уважение“, споделя шеф Кирязов, чиято съдба е истинско доказателство за силата на човешкия дух и мечтите, които се сбъдват. 

Коя е формулата за вкусна пица, вярва ли в случайностите и как „Деца помагат на деца“? Чуйте цялото интервю на Ирена Матеева с шеф Радостин Кирязов!

Можете да гледате поредното издание на подкаста в каналите на "Софийски истории" в YouTube, Facebook и Instagram

Подкастът „Софийски истории“ се реализира от дирекция „Спорт и младежки дейности“ на Столична община, в партньорство с „Мениджър“, Obekti.bg и Modernity.bg.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Какво се случва в Иран?
Тръмп настоява за „безусловна капитулация“, докато войната с Иран навлиза във втората си седмица
Компанията, която работи с Лейди Гага и Тейлър Суифт, се отказа от листване на борсата в САЩ
Холандският премиер заяви, че удари по Иран не са в съответствие с международното право
Евакуация от Близкия изток: Още 180 българи се прибират от Дубай
Времето: Слънчево и топло, но следобед ще се заоблачи
Неизвестно за известните: Ластичен клин от фабрика за кисело зеле прави сексуална революция в ските и киното
Демографска криза: Скъпият живот в Лондон намали броя на децата със 100 000 за десет години