Избор на редактора: Топ 10 заглавия, подходящи за продължаване на политическите преговори

Избор на редактора: Топ 10  заглавия, подходящи за продължаване на политическите преговори

Песните говорят, когато аргументите вече няма какво да кажат - в такава екзотична и напълно нова за политическия ни живот фаза навлязоха преговорите за съставяне на кабинет.  Между другото, утре се навършва точно месец, откакто гласувахме за парламент. Совалките продължиха толкова дълго, че явно доскучаха на самите участници в тях. А когато човек скучае, съзнанието му започва да си прави странни шеги със самия него. От вчера насам политиците си говорят виртуално през стилистиката на известни рок, поп и прочие хитове. А политолози, антрополози, социолози и журналисти се надпреварват да разкодират публично посланията. 

На фона на тази Музикална стълбица за днес са ни обещали най-после да бъде представена програма за коалиционно управление и структура на правителство. Но кой знае, може аргументите отново да се изчерпят и ако преговорите пак зациклят, нека помогнем и ние малко с импровизирана листа на  подходящите за продължаване на консултациите парчета.

1. Aerosmith - Cryin'

2. Metallica - Nothing Else Matters

3. Abba - Money, Money, Money

4.Alice Cooper - Poison

5. Europe - The Final Countdown

6. Bon Jovi - Livin' On A Prayer

7. U2 - With Or Without You

8. No Doubt - Don't Speak

9. Roxette - Dangerous

10. Queen - 'The Show Must Go On'

Това и дотук - за политиците. Всеки авторитетен чарт обаче дава крайната дума на публиката, а тя със сигурност клони към избор измежду:

1. Guns N' Roses - Welcome To The Jungle

и

2. Muse - Uprising

 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Земетресение разлюля София
Шефът на Microsoft за изкуствения интелект: Само биологичните същества могат да бъдат съзнателни
Новата икономика: Могат ли европейските фермери да спасят водния цикъл?
Кандидатът на демократите Зохран Мамдани е новият кмет на Ню Йорк
Сеул: Северна Корея е изпратила 5000 военнослужещи в Русия за два месеца
Страховете от AI балон доведоха до разпродажби на световните фондови пазари
Полша иска собствена стена от дронове, за да противодейства на руската заплаха
Бойко Борисов: Санкциите срещу Делян Пеевски са несправедливи, Бюджет 2026 няма да бъде оттеглен или преправян