46% от гласоподавателите на ГЕРБ -СДС са дали вота си за Ваня Григорова на балотажа в София

46% от гласоподавателите на ГЕРБ -СДС  са дали вота си за Ваня Григорова на балотажа в София

38% от гласувалите на първия тур за кандидата на ГЕРБ- СДС за кмет на София Антон Хекимян са  подкрепили кандидата на ПП-ДБ Васил Терзиев на балотажа днес, а 46% от тях за кандидата на Левицата Ваня Григорова. Това показват данните на социологическата агенция "Алха рисърч".

16% от гласувалите за кандидата на ГЕРБ-СДС на първия тур са отбелязали "Не подкрепям никого", показват данните на агенцията, цитирани от БНТ.

"Оставаме оптимисти, сигурни сме, че окончателните резултати ще покажат победа за Ваня Григорова. Смятам, че направихме достойна кампания и нашите послания стигнаха до хората в цяла София. Това коментира междувременно Евгени Филипов от щаба на Ваня Григорова пред Нова тв. От щаба на Григорова съобщиха още, че ще направят изявление след 21.00 часа.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Земетресение разлюля София
Шефът на Microsoft за изкуствения интелект: Само биологичните същества могат да бъдат съзнателни
EК временно спира изплащането на 215 млн. евро от Плана за възстановяване и устойчивост на България
Разузнаването на Южна Корея успя да измери пулса на лидера на Севера Ким Чен Ун
Гърция се опитва да изкара празните жилища на имотния пазар
Бойко Борисов: Санкциите срещу Делян Пеевски са несправедливи, Бюджет 2026 няма да бъде оттеглен или преправян
Новата икономика: Могат ли европейските фермери да спасят водния цикъл?
Страховете от AI балон доведоха до разпродажби на световните фондови пазари