Кирил Петков събра чуждите посланици у нас на работна закуска

Кирил Петков събра чуждите посланици у нас на работна закуска

Премиерът в оставка Кирил Петков беше домакин на работна закуска за ръководители на дипломатически мисии у нас, с които България има силни връзки и активно сътрудничество.

В събитието участие взеха посланиците на държавите членки на ЕС и НАТО, страните от Западните Балкани, Украйна, Република Молдова и Грузия, съобщиха от правителствената информационна служба.

Министър-председателят Петков им благодари затова, че са били мост между България и техните държави. Премиерът сподели, че присъствието на дипломатите заедно на срещата, е още един знак за многото обща работа, свършена през последните 8 месеца.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Украйна ще внася втечнен природен газ от Гърция през предстсоящата зима
Васил Терзиев: Повишението в цените за паркиране е отлагано от 2016 г. и отразява реалната инфлация
Финландският президент Стуб: Малко вероятно е да има примирие в Украйна преди пролетта
Британският вътрешен министър Шабана Махмуд обяви радикални реформи в системата за убежище, вдъхновени от Дания
Освободеният във Венецуела френски гражданин Камило Кастро се завръща у дома
ДКСБТ отчита спад в цените на плодове, зеленчуци и основни храни у нас
21-годишно проучване свързва пародонтозата и кариесите с повишен риск от инсулт
На днешната дата, 16 ноември. Имен ден празнува Матей