Тръмп се отказва от пълното затваряне на САЩ за мюсюлмани
Доналд Тръмп се отказва от намеренията си да забрани достъпа на мюсюлмани в САЩ, съобщи Си Ен Ен, като се позова на няколко източника.
Говорителката му Катрина Пиърсън призна пред тв канала, че „Доналд Тръмп ще усъвършенства своята стратегия“.
Преди това говорителката на неговия предизборен щаб – Хоуп Хикс, пък каза, че забраната ще се отнася само за страните, които Тръмп квалифицира като „терористични държави“.
Вероятният кандидат на републиканците се обяви по-рано за „тотално затваряне“ на американските граници за мюсюлмани. Това стана ден след масовото убийство в Сан Бернардино през декември миналата година – тогава семейство, заклело се във вярност на ДАЕШ, уби 14 души по време на служебно парти, припомня Франс прес.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Bloomberg: Schneider Electric преговаря за придобиването на Shelly Group за 1,3 млрд. евро
Компании |Стоянов: Правителството търси самолети МиГ-29 само за резервни части
Политика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Прости съвети как да заобичаме живота повече
Техники за успех | Advertorial |10 вечни цитата на модния диктатор Кристиян Диор
Лица | Advertorial |Франция: Оланд няма да се кандидатира за втори мандат
Политика | Advertorial |Цвети Стоянова продължава лечението си в чужбина
Общество | Advertorial |Цитат на деня
Цитат на деня |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
БългарияПод 9% от българските компании използват AI
КомпанииТася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
ТехнологииЕлементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
МаркетингФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаADVERTORIAL
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Коментари
Няма въведени кометари.