Тръпм прие смирено да е "шампиона на народа"
Доналд Тръмп заяви, че приема „със смирение и благодарност“ да бъде кандидат за президент на Републиканската партия, след като дъщеря му Иванка го представи пред екзалтираните привърженици като „шампиона на народа“.
Заедно нашата партия ще се върне в Белия дом, нашата страна ще се върне към сигурността, просперитета и мира. Ние ще бъдем страна на щедрост и топлина, но и страна на закона и реда", каза милиардерът в реч в последния ден на конференцията на републиканците в Кливланд.
Тръмп направи реверанс към полицията, като каза: „Имам послание към всички, които смущават спокойствието в нашите улици и заплашват нашите полицаи: когато положа клетва догодина, ще възстановя обществения ред".
Републиканският претендент обвини президента Обама, че от „амвона на президентстовото“ е разделил страната по раса и цвят и е направил Америка по-опасна за всички.
Привържениците посрещаха обещанията му с възгласи: "USA, USA".
Междувременно семейството на покойния Лучано Павароти протестира срещу Тръмп, че си е позволил да използва ария на Пучини в изпълнение на световно известния тенор.
Семейство Павароти са поредните, които осъждат Тръмп за непозволено използване на музиканли изпълнения по време на кампанията му. Същото досега направиха Queen, Rolling Stones, Aerosmith, како и Адел и Нийл Йънг.
"Напомняме, че ценности като братство и солидарност, които Лучано Павароти изповядваше през цялата си артистична кариера, са несъвместими с визия за света на кандидата Доналд Тръмп, заяви семейство Павароти с официално съобщение.
Тръмп често си позволява да изпозва ариата "Nessun Dorma" от „Турандот“, която завършва с "Vincero" ("Ще спечеля") по време на електоралните събрания.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Барак и Мишел Обама няма да подновят многогодишния си договор с Netflix
Бизнес |САЩ ще бъдат домакин на нови разговори на Г-20 за влиянието на войната върху храните и торовете
Свят |Бивша победителка в конкурс за красота е номинирана за поста председател на унгарския парламент
Свят |Япония предупреждава за повишен риск от мегаземетресение след силния трус
Свят |ЕС ще засили мерките за справяне с риска от недостиг на реактивно гориво
ЕС |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 април
Хороскоп |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |На днешната дата, 20 април. 150 години от Априлското въстание
На днешната дата |Колко партии в новата българска история са постигали пълно мнозинство?
Политика |При 78,24% обработени протоколи: „Прогресивна България“ води с 44,5%, втори са ПП-ДБ с 13,7%
Политика |При 100% обработени протоколи: Пет партии в парламента, Прогресивна България печели, ГЕРБ - втори, ПП-ДБ - трети
България |Япония предупреждава за повишен риск от мегаземетресение след силния трус
Свят |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |ADVERTORIAL
Българската Pontica Solutions се превърна в предпочитан партньор на световните финтех лидери
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
Коментари
Няма въведени кометари.