Удължават крайния срок за кандидатстване в BAPRA Bright Awards
До 25 март се удължава крайният срок за подаване на заявки за участие в шестото издание на престижния ПР конкурс BAPRA Bright Awards, обяви Българска асоциация на ПР агенциите (БАПРА). Поради големия интерес от страна на участниците, кандидатури ще се приемат през онлайн платформата на конкурса www.bapra.bg/2015/ до 25 март, не по-късно от 23:59. По традиция, конкурсът отличава най-успешните иновативни ПР кампании, реализирани от ПР агенции и корпоративни отдели. Кампаниите, с които може да се кандидатства, трябва да са осъществени в периода март 2014 г. - февруари 2015 г.
BAPRA Bright Awards е единственият ПР конкурс в сферата на маркетинговите комуникации у нас, в който журито е съставено изцяло от международни ПР и комуникационни експерти от най-голям калибър.
Председателят на международното жури за 2015 г. е д-р Зехра Гюнгьор. Тя е президент на Международната ПР асоциация (ИПРА) за 2014 г., работи в Борда и Съвета на ИПРА от 11 г., притежава докторска степен по „Комуникации“. Д-р Гюньор ще журира в трето поредно издание на BAPRA Bright Awards. Всяка година председателското място се заема от водещи имена в световната ПР индустрия със забележителни постижения в областта. За първи път в историята на конкурса жена застава начело на журито. През годините председатели са били доказани световни ПР експерти като Пол Холмс, Дейвид Галахър и Франсис Ингам.
Членовете на журито са утвърдени професионалисти с богат опит в областта на ПР и комуникациите, сред които: Кристоф Жинисти - смятан за един от основните двигатели, допринесли за развитието на дигиталните комуникации в Европа и основател на неправителствената организация WebDiversity; Дамян Обал - основател на Edgar – компания, която по невероятен начин свързва малки и средни компании с най-добрите разказвачи на истории, които да работят за техните марки и продукти. Дамян е UX дизайнер с докторска степен в компютърните науки и дълбока страст към историите на марките; проф. Джо Голдблат - автор на книгата „Специални събития“, основател и президент на Международното дружество за специални събития (ISES); Анна Краейвска – тя полага основите за развитието на ПР индустрията в Полша. Анна е ПР професионалист с повече от 25 години опит в управлението на кризи, корпоративен и финансов ПР, връзки с инвеститори; Барт де Врийс - директор на ИПРА за 2015 г. и бъдещ президент на ИПРА през 2016 г. Барт е професионалист с над 25 години опит в ПР индустрията. Пълно представяне на всички членове в журито може да намерите тук: https://www.bapra.bg/2015/bg/jury/
Категориите, в които могат да се подават заявки в конкурса са седем: „Кампания за устойчиво развитие”, „Специално събитие”, „Иновативна кампания”, „Кампания, реализирана от вътрешен ПР отдел”, „Комуникационна кампания на годината”, „Агенция на годината” и „Комуникационна кампания в публичния сектор”.
Подробна информация за конкурса, срокове, такси и документи за участие може да бъде намерена на www.bapra.bg/2015/. Актуална информация за BAPRA Bright Awards 2015 можете да следите и в социалните ни мрежи с хаштаг #BrightAwards2015.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Липсващият фактор на въздействащия маркетинг
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей
На днешната дата |Българските газови резерви: Между мита и реалността
Енергетика |Над 1500 са глобите за тротинетки и АТВ в Бургас до момента
България |Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Любопитно |30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
България |Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Енергетика |Българските газови резерви: Между мита и реалността
Енергетика |Над 1500 са глобите за тротинетки и АТВ в Бургас до момента
България |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно |21-годишен ислямист е заподозрян за снощния атентат в Берлин, станал под носа на над 2000 полицаи
Свят |ADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.