Концерт събра звезди и политици в Белия дом
Светска хроника
Обновена 11:57ч., 16.06.2015
Музикантът Принс изнесе близо двучасов концерт пред президента на САЩ Барак Обама, първата дама - Мишел, и още 500 подбрани гости на Белия дом, съобщават американските медии.
Изявата му бе на събитие, организирано по повод на месеца на афроамериканската музика, посочва Ню Йорк пост. Концертът се е състоял тази събота. Присъствали са висши държавници от кабинета на Обама, известни лица от Уолстрийт и Холивуд. Говорителят на Белия дом обаче не разкрива кои точно са те.
Заедно с Принс, на сцената е излязла и друга музикална звезда - Стиви Уондър. Двамата са изпълнили в дует един от най-големите хитове на Уондър - "Signed, Sealed, Delivered I`m Yours"
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Испанските барове се подготвят с още бира и персонал заради Световното по футбол
Любопитно |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Цитат на деня
Цитат на деня |Модиляни, Климт и Пикасо на търг: една от най-скъпите колекции в Европа излиза на пазара
Любопитно |ЕС запазва безплатния ръчен багаж и обезщетенията при закъснели полети
Свят |Испанските барове се подготвят с още бира и персонал заради Световното по футбол
Любопитно |Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.