Иранския Червен полумесец: Американските удари не са взели никакви човешки жертви
Свят
Обновена 19:00ч., 22.06.2025
Американските удари по иранските ядрени обекти не са причинили никакви жертви, според директора на иранския Червен полумесец Пир Хосейн Коливанд, предаде Франс прес и БТА.
"За щастие нямаше мъченици по време на събитията от миналата нощ, когато беше извършена американската агресия срещу ирански ядрени съоръжения“, каза той по иранската държавна телевизия.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.