Леонардо ди Каприо ще бъде Франк Синатра в новия филм на Скорсезе

ЕС

Един от най-успешните тандеми в киното Мартин Скорсезе и Леонадро ди Каприо отново се завръщат с нов филм. Лентата разказва за живота на легендарния Франк Синатра, а ди Каприо ще се въплати в образа на големия американски актьор и певец.

Към носителя на "Оскар" за филма "Завръщането" се присъединява и отличената за главна женска роля във филма "Наръчник на опимиста" Дженифър Лорънс ("Игрите на глада"). Тя влиза в образа на друга любимка на кино феновете акрисата Ава Гарднър, която е втората съпруга на Франк Синатра, съобщава Нова тв.

След като получи 10 номинации за "Оскар" за исторически епос „Killers of the Flower Moon“, 81-годишният режисьор е начертал следващите си няколко проекта. Източници казват, че той планира да заснеме два филма: първият за Исус Христос, а вторият за Франк Синатра. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седемтте чудеса на света: Археолози откриха на морското дъно 80-тонни камъни от Александрийския фар
Звездите за бизнеса от 11 до 17 май: Умерен риск, разумни инвестиции и по-малко импулсивни решения
На днешната дата, 11 май. Ден на Св. св. Кирил и Методий
Американски сенатор: Запасите на САЩ от боеприпаси и ракети са тежко изчерпани
Великобритания и Франция свикват среща за възстановяване на корабоплаването през Ормузкия проток
Грешката при опаковането, която повечето основатели на потребителски стоки правят
Рядка комета е видима от Земята за първи път от 170 000 години
Цитат на деня