Мъск прогнозира, че 2024 г. ще бъде по-безумна и от предишните

ЕС

Американският бизнесмен Илон Мъск заяви, че 2024 г. ще бъде още по-безумна и от предишните. Той обаче не уточни на какво се базират прогнозите му. Илон Мъск коментира така съобщението на един от потребителите, който попита дали „е възможно да се получи нормална година след четири години лудост и безумство“.

„2024 ще бъде още по-безумна, това е моята прогноза“, написа предприемачът в социалната мрежа X.

Датската Saxo Bank всяка година публикува "шокиращи прогнози" за следващата година. Те се отнасят до поредица от малко вероятни и подценени събития, поради които „световните пазари могат да бъдат обхванати от мощна вълна“. За 2024 г. банкови анализатори прогнозираха „края на капитализма“ в Съединените щати и издигането на Робърт Кенеди на президентския пост.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Пет практични начина за изграждане на култура на казване на истината на работното място
Докато трае примирието с Израел: Иран обяви, че отваря напълно Ормузкия проток
Закъснели, но необходими: Как данъчните облекчения за R&D ще променят българската икономика?
Въпреки оплакванията: Организаторите на Олимпийските игри през 2032 г. в Австралия не се отказват от състезания в река с крокодили
На днешната дата, 17 април. Рождениците днес
Времето: Значителна облачност над Южна България
Откриват нова автобусна линия №95 в София