Всички яхти на Абрамович са в турски води

Всички яхти на руския олигарх Роман Абрамович вече се намират в турски води, съобщават турски медии, като се позовават на сайта "Luxury Launches".
Очевидно всички яхти на руския милиардер са преместени в Турция, за да може да бъдат избегнати санкциите, наложени от западните държави на руските олигарси след началото на войната в Украйна, посочва турската телевизия СиЕнЕн-Тюрк, цитирана от БТА.
Според информацията на сайта "Luxury Launches" Абрамович е прехвърлил огромните си яхти "Eclipse" и "Solaris" в турски води в Егейско море. Преди дни край бреговете на курорта Гьоджек (окръг Мугла, Западна Турция) бяха забелязани и 67-метровата яхта "Garcon" и 55-метровата "Halo", която се използва за ВИП обиколки. По този начин Роман Абрамович на практика е прехвърлил всичките си яхти в Турция.
Общата стойност на четирите луксозни яхти на Абрамович, пристигнали в Турция от острови в Атлантическия океан, се определя на около 1,2 милиарда долара.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
С лев надолу е стойността на потребителската кошница тази седмица
България |Най-големият музикален фестивал в Румъния генерира 120 млн. евро приходи за общината организатор
Любопитно |6 милиона турци са получили психологическа помощ при бедствия и извънредни ситуации
Свят |МУЗИКАУТОР припомня: Всеки търговски обект с музика подлежи на лицензиране
Общество |Има ли изненадани след срещата Тръмп-Путин?
Политика | Коментари |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 18 до 24 август
Хороскоп |Определиха часа на срещата между Тръмп и Зеленски
Свят |Ремонт на пътя променя движението между София и Перник през Владая
Общество |Може ли промяната на океанските течения да замрази Европа?
Наука и Здраве |Додик: Получих обещание от САЩ, че отношението към Босна и Република Сръбска ще се промени
Свят |Как незрящите ще се ориентират при приемането на еврото?
България |Времето: Предимно слънчево, на места ще превали
България |Израелската икономика се e свила с 3,5% заради войната с Иран
Икономика |

Коментари
Няма въведени кометари.