Денис Родман: Путин е готин тип

ЕС

Американският баскетболист Денис Родман, който неотдавна създаде близко приятелство с лидера на Северна Корея Ким Чен Ир, коментира в ТВ еефира на САЩ, че харесва и руския президент Владимир Путин.

"Путин е доста готин тип", каза Родман в интервю за телевизия Fox News, докато настроенията в страната му са против политиката на Русия спрямо Източна Украйна и западните икономики наложиха санкции на страната. "Запознахме се в Москва на благотворително проява за децата. Путин дойде при мен, стисна ми ръката, после ме остави, за да обърне внимание и на другите гости", разказа Родман в токшоу по Fox News. След което незабавно припомни, че е бил в града по работа - за баскетболен мач, и посещението му не е имало общо с политиката. 

"Казах още от самото начало и го казвам и днес: не съм политик, аз съм баскетболен посланик. Това е!", добави Родман. 

Петкратният шампион на NBA определи като "готин" и актьора Мики Рурк, който дори позира с фланелка с образа на руския президент. Звездата от култовия през 80-те филм "Девет седмици и половина" бе в Москва, за да се боксира в демонстративен мач срещу Елиът Сеймур.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
„Безполезен“ орган, който лекарите често отстраняват, всъщност може да помага в борбата с рака
Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“