Не сте виждали този Обама - плези се в огледалото (ВИДЕО)

Екипът на Барак Обама намери оригинален начин да привлече вниманието на младите хора към един от най-важните ходове на американския президент до момента - здравната реформа.

Във видео, продуцирано съвместно с популярния сред младежите портал BuzzFeed, държавният глава прави гримаси пред огледалото, репетира реч и си прави селфита, докато журналист от сайта се подготвя за среща с него и прави абсолютно същите неща, съобщава bTV.

Съвсем между другото идва и посланието на клипа - срокът за записване за здравните пакети през сайта healthcare.gov е тази неделя, а цялата система се крепи на младите хора.

От Белия дом не пропускат да се пошегуват с критиците си - когато младият репортер се спъва, а президентът се опитва да потопи прекалено голяма бисквита в чашата мляко, двамата казват едно и също: „Благодаря ти, Обама" - по същия начин, по който републиканците обвиняват държавния глава и политиките му за какво ли не.

Видеото се превърна в хит. Вижте го.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

След визитата в Белия дом: Макрон призова ЕС да се откаже от „щастливото си васалство“ спрямо САЩ
Холивудската легенда Джийн Хекман и съпругата му са намерени мъртви в дома им
Американските мита от 25% срещу Канада и Мексико влизат в сила от 4 март заедно с нови 10% срещу Китай
Тръмп обеща да „изхвърли“ от кабинет си министри, недоволни от Илон Мъск
Биткойнът вече е на 25% под рекордния си връх, тъй като разпродажбата в криптосектора се влошава
Путин предупреди Европа да не саботира сближаването между САЩ и Русия
На днешната дата, 28 февруари. Рождениците днес
Ефективно лидерство по време на криза