Кличко: Следващият ми най-вероятен противник е Кубрат

Политика за бисквитки

Владимир Кличко заяви, че следващият му съперник най-вероятно ще бъде Кубрат Пулев. В интервю пред "Р-Спорт" украинецът призна, че е готов да се бие с Александър Поветкин и да му даде реванш, но следващият му противник най-вероятно ще бъде Кубрат Пулев.

Според боксьора, ако има евентуална среща с Поветкин, тя трябва да се проведе в Украйна, за да се запази баланса на мачовете, предаде "Труд". Поветкин победи Мануел Чар и по този повод Кличко коментира евентуален двубой между двамата.

"Поздравих Александър с победата. По повод реванша... може да направим един такъв мач. Мисля обаче, че ако той се състои, това трябва да стане в Киев, така както първият мач беше в Москва. И все пак следващият ми съперник най-вероятно ще е претендентът за титлата на международната боксова федерация (IBF) - българинът Кубрат Пулев", каза Кличко.

Припомняме ви, че в началото на май Международната боксова федерация (IBF) постави ултиматум на Кличко да срещне Кубрат Пулев при следващата защита на титлата си. Ако Кличко откаже, той ще бъде лишен от титлата световен шампион в тежка категория на (IBF) и тя ще бъде обявена за  вакантна. 

Преди две седмици Кличко заяви, че се интересува от среща с Пулев, но го смята за неопитен. "Чух някои коментари за мач с Пулев. Някои казват, че ще бъде страхотно, но всички те са от България. Ще ме разкритикуват отново, ако приема този мач, защото той има само 20 мача. Има добри умения, но е суров и неопитен. Един обединителен мач ще е съвсем друго нещо. Феновете ще са доволни, а аз бих бил щастлив да стана безспорен световен шампион. Очаквам го с нетърпение, настина", коментира Кличко, цитиран от ESPN.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
BYD SEALION 5 DM-i: Над 1000 км пробег и технологии, които обикновено струват повече
Звездите за бизнеса от 3 до 9 август: Време за преосмисляне на целите
Тръмп заяви, че САЩ и Израел са се съгласили да преустановят планирани нови удари срещу Иран
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Как да дадете обратна връзка на шефа, без да рискувате работното си място
Еврокомисията започва мащабна кампания за наемане на експерти за Службата по изкуствен интелект
Alibaba срещу Anthropic: китайският AI модел Qwen претендира за пробив в автономната работа
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
ЕС обвини компанията Temu, че e възпрепятствала проверка на Европейската комисия в Ирландия
Земетресението в Япония върна назад възстановяването на историческия замък Кумамото
10 гатанки за деца, които затрудняват и възрастните
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението