Отлагат за неопределено време жребия за купата на България

Политика за бисквитки

Жребият за Купата на България, който трябваше да определи двойките в полуфиналните срещи, ще бъде отложен за неопределено време, съобщи "Гонг".

Причина за решението е най-вече създалата се ситуация след изваждането на "Литекс" от терена в мача с "Левски" от събота. Случаят трябва да бъде разгледан обстойно от съответните органи във връзка с наказанията на „оранжевите“.

"Литекс" е един от отборите, които достигнаха до полуфиналите за Купата на България, администрирана от Професионалната футболна лига.

Първоначално жребият беше насрочен за вторник, 15 декември. Останалите тимове, класирали се за този етап от турнира са ЦСКА, "Берое" и "Монтана".

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Основният спонсор на "Евровизия" се оттегля от конкурса
„Камаз“ разработва безпилотни автобуси
Ефремова заяви, че няма да допусне запазване на настоящото ниво на минималната работна заплата от 1 януари 2027 г.
Великобритания намалява директната помощ за страните от Африка с повече от 40%
След 50 г. в космоса: NASA намери начин апаратът Voyager 2 да продължи пътуването в междузвездното пространство
Швеция понижава възрастта за наказателна отговорност за деца на 14 години
Кратка история на автомагистрала „Тракия”
Емоционалната устойчивост се превръща в най-ценното умение в работата
Милиардерът Питър Тийл придоби 1% дял в аржентинска петролна компания, работеща във „Вака Муерта“
Има ли по-добър от Джон Ву? Ще снимат римейк на „Лице назаем“
Най-кратките литературни шедьоври в историята
Mission Point: AI изисква еволюция на начина на работа на бизнеса
Над 1600 нарушители с е-тротинетки са санкционирани в София от началото на годината
Какво можем да научим от „Седмицата за размисъл" на Бил Гейтс