Словенец ще свири мача Лудогорец- Ливърпул

Политика за бисквитки

Словенският съдия Матей Юг ще ръководи първата среща на Лудогорец от втора група на Шампионска лига срещу Ливърпул. Българският отбор ще гостува на английски терен утре вечер. Мачът започва в 21: 45 ч. българско време и ще бъде излъчен пряко по bTV Action, а коментартното студио започва в 20:30.

Матей Юг е 33-годишен и започва  международната си съдийска кариера през 2007 година. Ръководил е квалификации за Евро 2012 и за Мондиал 2014.

Помощници на Юг ще бъдат сънародниците му Матей Жунич и Боян Ул. За допълнителни асистент съдии са назначени Митя Жганец и Деян Балажич, също от Словения. Четвърти съдия е Грегор Ройко (Словения), съдийски наблюдател на УЕФА - Гай Гьоталс (Белгия), делегат на УЕФА -  Хари Беен (Холандия).

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седемтте чудеса на света: Археолози откриха на морското дъно 80-тонни камъни от Александрийския фар
Звездите за бизнеса от 11 до 17 май: Умерен риск, разумни инвестиции и по-малко импулсивни решения
На днешната дата, 11 май. Ден на Св. св. Кирил и Методий
Американски сенатор: Запасите на САЩ от боеприпаси и ракети са тежко изчерпани
Великобритания и Франция свикват среща за възстановяване на корабоплаването през Ормузкия проток
Рядка комета е видима от Земята за първи път от 170 000 години
Грешката при опаковането, която повечето основатели на потребителски стоки правят
Цитат на деня