„Уест Хем” попари надеждите на „Манчестър Юнайтед”за 4-то място в исторически мач

Надеждите за 4-то място във Висшата лига на Англия за „Манчестър Юнайтед” почти се изпариха. „Червените дяволи” загубиха като гост с 2:3 от „Уест Хем”.

Мачът бе исторически, защото бе последен домакински за „чуковете” на легендарния клубен стадион „Болейн Граунд”. От следващата кампания отборът ще играе домакинските си мачове на Олимпийския стадион в Лондон срещу наем от 2,5 млн. паунда годишно.

В хода на мача станахме свидетели на два обрата. Диафара Сако в 10-ата минута даде преднина в резултата за „Уест Хем”. „Юнайтед” обърна с две попадения на на Антони Марсиал в 51-ата и 72-ата минута. Микейл Антонио изравни в 76-ата минута, а в 80-ата минута Уинстън Рийд направи резултата 3:2 за „Уест Хем”.