Picasa влиза в историята

Политика за бисквитки

Платформата за съхранение и споделяне на снимки – Picasa ще спре да функционира на 1 май 2016 г. Всички потребителски файлове автоматично ще бъдат преместени в Google Photos. Потребителските имена и пароли ще се запазят.

„След доста анализи решихме да спрем Picasa през следващите няколко месеца и да се съсредоточим изцяло върху единна фото услуга под формата на Google Photos. Вярваме, че като предлагаме само една платформа, ще можем да предложим по-добра функционалност на десктоп и мобилните потребители, вместо да разкъсваме усилията си между два различни продукта”, посочват от Google.

Потребителите, които нямат желание да използват Photos, ще имат достъп до файловете си в Picasa и след месец май, но единствено ще могат да ги свалят или изтрият.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла
Методът 3-3-3 за вършене на повече работа с по-малко напрежение
Изградете самоподдържаща се „клиентска екосистема“
На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла
Времето: Остава облачно със сутрешни мъгли. Силен вятър ще има в планините
Цитат на деня
Великобритания отряза ползването на платени таксита от мигрантите, похарчили са 15,8 млн. паунда
Уорън Бъфет за основните навици, които отличават успешните хора от останалите