„България Ер” вече с вътрешни полети в Германия, до Скандинавските страни и САЩ

„България Ер” вече с вътрешни полети в Германия, до Скандинавските страни и САЩ

В партньорство с airberlIn, „България Ер” вече предлага вътрешни полети в Германия, както и полети до Скандинавските страни и САЩ. Така клиентите на националния превозвач ще се възползват значително от увеличението на полетите и от връзките между полетите по европейски и далечни маршрути.

Благодарение на новото споразумение между двете авиокомпании, пътниците от София могат да летят през Берлин до Дюселдорф, Кьолн, Франкфурт и Щутгарт, Копенхаген, Стокхолм, Гьотеборг и Хелзинки, Чикаго, Ню Йорк, Маями и Абу Даби.

Цените на двупосочните билети във вътрешността на Германия започват от 258 евро, на тези до Скандинавските страни – от 237 евро, а до САЩ – от 547 евро за Чикаго, от 677 евро за Ню Йорк и от 697 евро за Маями.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Финансовата платформа Robinhood на Влад Тенев влиза в индекса S&P 500
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 8 до 14 септември
Митниците продават на търг 87 килограма златни и сребърни бижута, кюлчета и монети, задържани на ГКПП "Капитан Андреево"
Израелската армия удари висши лидери на групировката Хамас в столицата на Катар (ВИДЕО)
Кая Калас: Само тази година ЕС ще предостави 25 милиарда евро подкрепа на Украйна
AI: Как чатботовете се отразяват на психичното ни здраве?
Изминалият месец август е бил третият най-топъл в историята
Ще попадне ли Лукойл в следващия пакет от санкции на ЕС?