Гръмотевица удари две жени в центъра на Кърджали

Общество

Мълния се стовари върху две жени в центъра на Кърджали, съобщава агенция „Фокус”. Инцидентът станал, след като двете жени се скрили под дърво в градската градина, за да се предпазят от дъжда. В същия момент паднала мълния, вследствие на което са им нанесени изгаряния.

След подаден граждански сигнал на тел.112 на мястото пристигат три линейки. Пострадалите са откарани в кърджалийската болница.

Пороен дъжд, по-рано днес, превърна улиците в централната част на града в реки. Движението е затруднено, а валежите продължават. Към момента няма данни за наводнения и материални щети.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла
Учени откриха микроорганизми, които произвеждат енергия в пълна тъмнина
Методът 3-3-3 за вършене на повече работа с по-малко напрежение
Mission Point: AI изисква еволюция на начина на работа на бизнеса
Пробив: Назален спрей, който предпазва от всички форми на грип
Времето: Остава облачно със сутрешни мъгли. Силен вятър ще има в планините
Изградете самоподдържаща се „клиентска екосистема“
На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла