Венцеслав Стефанов поиска всички отбори в „А” група да дадат финансови гаранции

Политика за бисквитки

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов призова футболния съюз да изисква гаранция от клубовете, че имат финансовата стабилност, за да завършват първенството. Тези негови думи идват в следствие на проблемите, които съпътстваха ЦСКА и „Локомотив” (София) през последните седмици.

"Пледирам и сега тези 10 отбора, които са да дадат гаранция от 1,5 млн. лева, че ще завършат първенството", обяви пред TV7Стефанов.

"Дълговете към държавата би трябвало да остават. Дълговете към частните кредитори, хората и футболистите ще отпадат. Най-потърпевши ще са тези, които са работили толкова време в ЦСКА", допълни той.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Токио обяви изграждане на най-голямата в света плаваща вятърна електроцентрала с капацитет 1 гигават
Председателят на ПГ на „Прогресивна България“: Гарантирам абсолютна безкомпромисност към олигархичния модел "Борисов – Пеевски"
Дубай премахна минималния праг за инвестиции в недвижими имоти срещу разрешително за пребиваване в ОАЕ
Спрете да гоните "вайръл" победи!
Рекорд: 26 български плажа и 6 пристанища със знак за качество "Син флаг" за новия сезон
Reuters: САЩ ще закрият мисията за наблюдение на примирието в Газа
Не можете да бъдете ефективни лидери, ако не сте любопитни
Задава се най-дългото слънчево затъмнение на XXI в.: На 2 август 2027 г. Слънцето ще изчезне за 6 мин. и 23 сек.