Христо Стоичков нападна журналистически екип на сватбата на дъщеря си

Христо Стоичков нападна журналистически екип на сватбата на дъщеря си

Христо Стоичков нападнал екип на българска печатна медия и ударил шофьора на редакционната кола. Това се е случило в района на Етрополския манастир, където е сватбата на Христина Стоичкова и хърватина Лука Белич, съобщават НОВА и Vesti.bg.

Шофьорът е в шок след побоя, който му нанесъл Стоичков. Той е с подуто лице, синини по цялото тяло и сцепена устна.

Редакционният екип опитал да направи няколко кадъра от сватбата на дъщерята на Стоичков. Това не се харесало на футболиста. Той слязъл от автомобила си и отишъл при редакционната кола.

Според журналистите започнал да ги обижда и да псува. След като Стоичков отворил вратата на колата, започнал да бие шофьора с юмруци и ритници.

Автомобилът направил опит за избяга и да се спаси като дал газ на задна скорост. Тогава ударил една от колите на гостите на Стоичков.

От пресцентъра на МВР казаха пред в. "24 часа", че на мястото има екип на "Пътна полиция", който е там заради катастрофата. Журналистите в момента дават показания в местното районно управление за нападението на Христо Стоичков и приятелите му над тях, както и за побоя над шофьора на редакционната кола.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

План за бедствия: Японските власти предупредиха 723 общини да се готвят за „мегаземетресение“
Асен Василев: Ние предложихме Барбутов на Васил Терзиев
Тръмп поиска незабавна оставка на управителя на Фед Джером Пауъл
Темите за "езика" и "македонската идентичност" са напът да отпаднат от доклада на ЕП за РСМ
Зеленски: Преговорите между Киев и Вашингтон за американска военна помощ продължават
Световната здравна организация призова целия свят да вдигне цените на алкохол, цигари и сладки напитки
Австралия отне визата на рапъра Кание Уест заради песен в прослава на нацизма
Утре по обед гласуват третия вот на недоверие към правителството