Пожар в апартамент на бул. „Мадрид“ в столицата, трима са в болница
Трима души, сред които и дете, са с обгазяване след пожар в апартамент в блок на бул.„Мадрид“ в София, съобщи агенция „Фокус“.
Сигнал за инцидента е получен около 20.00 ч. тази вечер. На място веднага са били изпратени екипи на Пожарната, Бърза помощ и Полиция. Целият вход е бил евакуиран заради дима, предаде bTV. Апартаментът се намира на третия етаж на жилищната сграда. Свидетели разказват, че пожарните и линейките са се отзовали много бързо.
„Мъж и майка с дете са откарани за преглед в „Пирогов“. Медицинските екипи са оказали помощ на всички, които са били леко обгазени“, каза говорителят на Центъра за спешна медицинска помощ София Катя Сунгарска.
Пожарът вече е потушен. Възстановено е движението на трамваи по бул. „Мадрид“, съобщи дежурният в Центъра за градска мобилност (ЦГМ). Електрозахранването там по-рано беше спряно заради пожара.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |Председателят на Европейския парламент иска разследване срещу евродепутат, близък до Русия
ЕС |Франция се подготвя за тежка гореща вълна от 39 градуса в близките дни
Свят |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |ЕС обвинява Китай, че обучава руски войници за войната в Украйна
Свят |Футболен хазартен спекулант загуби 1 млн. долара след залог за Испания в мача с Кабо Верде на Световното
Спорт |Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Бюджетната комисия одобри на второ четене вдигането на тавана на дълга
Политика |Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
Свят |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.