Времето: Хладно с краткотрайни валежи

Общество

В петък облачността ще е променлива, след обяд - често значителна. На места, главно в планинските райони ще има краткотрайни превалявания. Ще духа умерен вятър от север-северозапад. Ще остане сравнително хладно с максимални температури предимно между 16 и 21 градуса.

В планините облачността ще е променлива, след обяд - купеста и купесто-дъждовна и на места слабо ще превали. Ще духа умерен, по високите и открити части, до силен вятър от север-северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 10 градуса, а на 2000 метра - около 5 градуса.

По Черноморието ще преобладава слънчево време. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но ще остане без валежи. Ще духа до умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще са 16-18 градуса, колкото е и температурата на морската вода. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

На 22 май слънцето ще изгрее в 05:58 часа и ще залезе в 20:48 часа. Продължителността на деня е 14:49 часа.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп искал Джани Инфантино за генерален секретар на ООН
На днешната дата, 22 юли. Имен ден празнуват Магда, Магдалена, Мадлен
Рубио: САЩ са готови за диалог, но Иран не подхожда сериозно към преговорите
Радев: Категорично е изключено от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток
Времето: Обилни валежи в почти цялата страна, особено интензивни по морето
Бюджетната комисия одобри бюджета на второ четене след 12-часово заседание
Как да ръководим ефективно в един свят, в който времето никога не стига?
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum