Времето: Слънчево, със сутрешни мъгли
В петък ще бъде предимно слънчево. Над западната половина от страната ще има висока облачност, а преди обяд на отделни места в низините и около водните басейни ще бъде с мъгла или ниска облачност. Ще духа слаб източен вятър. Преобладаващите минимални температури ще бъдат между минус 2 и 3 градуса, по морския бряг до 7-8 градуса. Максималните температури ще бъдат между 10 и 15 градуса.
Над планините ще бъде предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен юг-югоизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 15 градуса, а на 2000 метра - около 10 градуса.
Над Черноморието ще бъде предимно слънчево, преди обяд на места с ниска облачност. Ще духа слаб вятър от изток. Максималните температури ще бъдат 12-14 градуса. Температурата на морската вода ще е 14-15 градуса. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Слънцето в София изгрява в 07:14 часа и залязва в 17:07 часа. Продължителността на деня е 9 часа и 53 минути.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Маркетинг |На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
На днешната дата |„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Свят |10 признака, че сте в капана на токсична връзка - Част 1
Маркетинг |Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
Маркетинг |На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
На днешната дата |Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
Свят |„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Символиката в роклята на Меган Маркъл
Общество | Advertorial |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.