Времето: Слънчево, с лек ветрец
България
Обновена 07:00ч., 22.03.2017
Днес времето ще е предимно слънчево с временно увеличение на облачността. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са между 20° и 25°, по-ниски по морския бряг – от 10° до 13°.
В планините ще бъде предимно слънчево, след обяд с временни увеличения на облачността. Ще духа до умерен предимно източен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 14°, на 2000 метра - около 6°.
По Черноморието облачността ще е променлива. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток. Ще е хладно с максимални температури 10-13°. Температурата на морската вода е 6°–8°. Вълнението на морето ще е около 2 бала.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Паралелно преброяване на 95%: Пет партии в парламента, Прогресивна България с пълно мнозинство
Политика |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Политика |Борисов: Изборите решават кой да е първи, но преговорите ще решат кой ще управлява
Общество |Асен Василев и Ивайло Мирчев: Изборите слагат край на модела Борисов-Пеевски
Политика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Български велосипед сред отличниците за дизайн и иновации на конкурса Red Dot
Бизнес |Проучване: Компаниите с повече жени лидери имат по-високи приходи
Управление | Advertorial |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |Пликове с пари открити в кабинета на шефа на Фонда за лечение на деца в чужбина
Общество | Advertorial |Над 10 арестувани при акция на ГДБОП във Фонда за лечение на деца в чужбина
Общество | Advertorial |Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Политика |Асен Василев и Ивайло Мирчев: Изборите слагат край на модела Борисов-Пеевски
Политика |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.