Задържаха мъж със забранени предмети по време на мероприятията с папа Франциск
Задържаха 58-годишен мъж със забранени предмети по време на мероприятията с папа Франциск в София, съобщиха от МВР. Нарушителят бил забелязан от служители на реда по един от централните булеварди и е отведен в столично районно управление.
По информация на вътрешното министерство към 14,00 часа няма други допуснати нарушения на обществения ред по време на масовите мероприятия във връзка с посещението на папата в София.
Предвидените събития от посещението продължават по програма. Призивът към гражданите, които искат да присъстват на публичните прояви, е да се отправят местата, на които те ще се състоят колкото се може по-рано.
Контролните пунктове имат готовност за проверки 3 часа по-рано от планираното начало на проявите. Изискванията са да не се носят обемисти багажи, което би отнело повече време при осъществяването на проверките. Няма да се допускат хора в явно нетрезво състояние и такива носещи огнестрелно и хладно оръжие.
За времето на провеждането на мероприятията няма да се допуска използването на дронове, за да не се застрашава живота и здравето на присъстващите.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |"Уникредит Булбанк" и Банка ДСК държат най-много от парите на държавните институции
България | Advertorial |Русия пуска свой колайдер
Свят | Advertorial |Коренна промяна на валутния пазар
Финанси | Advertorial |Samsung създаде микро карта с памет от 256 GB
Технологии |Кометата Джонсън се приближава до Земята
Вселена | Advertorial |Renault празнува 40-годишен юбилей във Формула 1
Автомобили |Съществуват 5 стадия на любовта. Но повечето хора не преминават през третия
Маркетинг | Advertorial |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.