Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Спад на цените на петрола
Котировките на петрола бяха ориентирани низходящо тази сутрин в Азия. Инвеститорите залагат на колебания в цените преди срещата на производителите другата седмица в Алжир, съобщи сайтът romandie.com, цитирайки Франс прес.
Американският лек суров петрол с доставка през октомври поевтиня с 22 цента до 43,08 долара за барел в азиатската електронна сесия.
Ноемврийските фючърси на сорта Брент, който е референтен за Европа, изгубиха 14 цента от стойността си и един барел се търгуваше за 45,81 долара.
Вчера котировките закриха търговията с покачване, подкрепени от перспективата за споразумение между страните, добиващи суровината, за ограничаване на предлагането.
В неделя венецуелският президент Николас Мадуро даде уверения в края на 17-ата среща на върха на Движението на необвързаните, чието председателство пое, че производителите са близо до споразумение за стабилизиране на петролния пазар.
Източник: БТА
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Жълт код за интензивни валежи е обявен в 16 области
България |Пет сигнала, че вашият стартъп е постигнал съответствие на продукта с пазара
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 11 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ЕС обмисля създаването на общи военни способности, за да намали зависимостта си от САЩ
Свят |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Пет сигнала, че вашият стартъп е постигнал съответствие на продукта с пазара
Маркетинг |На днешната дата, 11 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Времето: Жълт код за интензивни валежи е обявен в 16 области
България |ЕС обмисля създаването на общи военни способности, за да намали зависимостта си от САЩ
Свят |България е сред страните в ЕС с най-ниско равнище на безработица през 2025 г.
ЕС |Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Финанси | Advertorial |ADVERTORIAL
Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Алианц Банк България и Групата на ЕИБ осигуряват 340 млн. евро за бизнеса в България
Коментари
Няма въведени кометари.