Вторият кръг от преговорите между Русия и Украйна започва следобед

Политика за бисквитки

Вторият кръг от преговорите между Русия и Украйна ще се проведе в Брестка област в Беларус. Началото им е насрочено за 14 часа българско време, съобщи руският президентски съветник Владимир Медински, цитиран от РИА Новости. Информациите за отлагането на срещата на руската и украинската делегация са неверни, добави той. Основната цел на разговорите е опит да се договори прекратяване на огъня в Украйна.

В понеделник се проведоха първите разговори между украинска и руска делегация. Международният трибунал в Хага вече започна разследване за евентуални военни престъпления в Украйна, а ООН обяви, че бежанците от Украйна вече са 1 млн.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
„Безполезен“ орган, който лекарите често отстраняват, всъщност може да помага в борбата с рака
Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“