8-годишен продължава да е най-богатият YouTube влогър


8-годишният Райън Каджи е най-богатият YouTube влогър за втора поредна година според класация на сп. „Форбс“, предаде „Франс прес“. През последните 12 месеца от споделяне на видеа със своите 22 млн. абоната той е заработил приблизително 26 млн. долара.

„Светът на Райън“ (Ryan’s World) продължава да измества едни от най-популярните влогъри – каналът Dude Perfect, поддържан от група приятели от Тексас, остава на 2-ро място с 20 млн. долара, а на 7-о място, с приход от 13 млн. долара, се нарежда и PewDiePie. Другата голяма сензация в класацията е 5-годишната рускиня Анастасия Раджинская, която говори на 7 езика, седемте ѝ канала имат общо 107 млн. абонамента и е спечелила 18 млн. долара през 2019-а, с което заема третата позиция.

Каналът „Райън – ревю на играчки“ е създаден през 2015 г. от родителите на Райън и по данни на платформата за анализи Social Blade оттогава насам е прегледан над 35 млрд. пъти. В началото по-голямата част от съдържанието представлява разопаковане на детски играчки, а днес има и редица видеа с образователна цел.

Наскоро неправителствената организация Truth in Advertising подаде оплакване до Федералната търговка комисия на САЩ, според което каналът не упоменава предварително съдържанието, спонсорирано от брандове. Това доведе до смяна на името му на „Светът на Райън“.

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Велислава Петрова: Подкрепяме санкциите, които оказват реален икономически натиск върху Русия
Акциите на SpaceX се сринаха с над 16%, удължавайки спада след рекордното IPO
Пет грешки, които тихо разрушават видимостта на бранда ви
Турция забрани митингите, пресконференциите и дроновете преди срещата на върха на NATO в Анкара
Астронавти на NASA излизат в открития космос за ремонт на Международната станция
На днешната дата, 23 юни. Рождениците днес
Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Oreo си партнира с K-pop групата BTS за кампания в над 80 държави
Президентът Илияна Йотова: Скопие опитва да премахне текст от доклада на ЕП
31 декември и 2 януари ще бъдат неработни дни
Радев: Няма да допуснем санкции, които рефлектират негативно върху икономиката ни
Какво се случва с дълговете ви, когато умрете?
10 цитата за живота от Брус Лий
Жечо Станков: Договорът за 7 и 8 блок на АЕЦ Козлодуй ще бъде подписан до края на 2026 г.
Отравяне с гъби погуби руски журналист, разкрил връзката на Путин с гимнастичката Алина Кабаева