Двойникът на Ким Чен-ун беше изгонен от Виетнам

ЕС

Двойникът на Ким Чен Ун беше експулсиран от Виетнам, а този на Доналд Тръмп получи разрешение да остане, но му се забранява да се появява на публични места, предаде Франс прес.

Хауърд Екс, имитиращ от години Ким, и Ръсел Уайт, дългогодишен имитатор на Тръмп, пристигнаха в Ханой миналата седмица за собствена среща на върха. Още в първия ден, те бяха задържани за разпит и после освободени, предава БТА,

След като Екс разбра, че го гонят от страната по нареждане на властите, той ги обвини в липса на чувство за хумор.

"Единствената причина за моето експулсиране е тази, че съм се родил със същата глава като на Ким Чен Ун", заяви той. После допълни, че вероятно Доналд Тръмп има чувство за хумор, защото неговият имитатор, който е родом от Канада, не е експулсиран. "Или пък може би виетнамските власти не могат да му платят билета за самолета до Канада", добави Екс.

Истинските Тръмп и Ким ще имат среща на върха в Ханой в сряда и четвъртък.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Новата система за влизане в ЕС окончателно влиза в сила от днес
Великобритания отхвърля идеята за такси в Ормузкия проток
Зеленски: Ремонтът на петролопровода „Дружба“ ще бъде завършен тази пролет
Министър Найденов: АПИ дава по 2 млн. на месец за държавна пътна помощ
„Кралицата на кетамина“ получи 15 години затвор за смъртта на звездата от „Приятели“ Матю Пери
Полицията със спецакция за безопасността на движение по пътищата по празниците
КНСБ: Великденската трапеза у нас тази година е по-скъпа с около 11%
Венецуела прие нов закон за минната индустрия, отварящ вратата за чуждестранни инвеститори