ДПС обеща подкрепа за вота на недоверие
ДПС ще подкрепи вота на недоверие към кабинета, който подготвя БСП, заяви Нигяр Джафер, зам.- председател на Народното събрание за БНТ.
Тази седмица ръководството на партията ще обсъди темата на вота, но секторите "Сигурност" и "Здравеопазване" винаги "плачат за вот на недоверие", коментира тя.
Джафер даде да се разбере, че ДПС има сериозни критики и към проектобюджета за догодина, чието ообсъждане започва тази седмица.
"Това е бюджет на отложената реформа. Моето твърдение е, че няма философия. Няма как да има приемственост, когато министрите се сменят на 6,7 месеца и всеки следващ отрича предходния.", посочи тя. Според нея проекторамката е опит от страна на управляващите "да си осигурят повече спокойствие."
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Японската централна банка повиши лихвените проценти до 31-годишен връх
Икономика |Продажбите на дребно в Китай през май спаднаха за първи път от четири години
Икономика |В битката за Китай: Novo Nordisk готви одобрение за таблетната версия на Wegovy
Компании |Премиерът: Въвеждаме система за контрол на обществените поръчки
България |Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
Свят |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |Времето: Ветровито със следобедни валежи
България |Тръмп и Нетаняху вървят към сблъсък заради споразумението между САЩ и Иран
Свят |На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Петролът поевтинява, докато пазарите оценяват потенциала за възстановяване на доставките през Ормузкия проток
Енергетика |Цитат на деня
Цитат на деня |Зеленски заяви, че заедно с Тръмп е предложил на Путин да се срещнат в САЩ
Свят |Първият ден на срещата на Г-7 започва с разговори за Украйна и Близкия изток
Свят |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.