Петков назначи нов зам.-министър на транспорта и съобщенията
Със заповед на премиера Кирил Петков за заместник-министър на транспорта и съобщенията е назначен Божидар Костадинов, съобщава правителствената пресслужба.
От ноември 2020 г. до настоящия момент Костадинов е бил управител и основател на център с насоченост представителство и бизнес развитие на чуждестранни компании на пазарите в България и региона.
Преди това има опит като мениджър международни продажби, бил е и консултант международно развитие в международни фирми.
Костадинов получава висшето си образование в УНСС, а магистърска степен по бизнес администрация придобива в Университета в Нант, Франция.
Със заповед на премиера Кирил Петков от поста заместник-министър на здравеопазването е освободен Георги Йорданов.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
КЗК открива процедура за картел при образователните услуги
България |„Не бързайте да отписвате долара“, казват анализатори на фона на дебатите за „петроюан“
Финанси |МАЕ: Европа разполага със самолетно гориво за около 6 седмици
ЕС |Военният флот на Индонезия преминава на гориво от палмово масло
Свят |Видеокаст „Context by Мениджър”, Епизод 1: Глобалните сътресения и ефектът върху България
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Времето: Слаби валежи от дъжд в Рило-Родопската област
България |Fanta се обръща към геймърите с активации по случай годишнината на Xbox
Маркетинг |Digital age: Техно пробиви и открития
Технологии |На днешната дата, 16 април. Рождениците днес
На днешната дата |Най-големите развлекателни франчайзи: Първа част
Бизнес |В ЕЦБ клонят към запазване на лихвите без промяна на заседанието този месец
Икономика |tbi bank обяви Армен Матевосян за директор „Данни, AI и монетизация“
Компании |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.