Коледният рекламен филм на "Кока-Кола" (видео)


Празниците идват и една от най-очакваните коледни реклами всяка година е тази на "Кока-Кола". Големият световен бранд навсякъде се асоциира с Дядо Коледа, летящите коледни камиони на "Кока-Кола" и семейни трапези с традиционните напитки с червени етикети.

Тази година компанията представя рекламен филм, озаглавен "Едно вълшебно "Благодаря", от агенция Pereira & O’Dell в САЩ. Видеото разказва за младо момче - Скот, който харесва момиче на неговата възраст - Кейли. Двамата работят в търговски център. Когато я среща веднъж, той й казва без много да мисли, че пред неговия дом има страхотна 9-метрова елха - за да я впечатли. Тя го моли да й изпрати снимка на елхата, но това, което е казал Скот, не е истина.... Тогава той случайно среща нов колега - Клаус. Санта Клаус. 

"Най-голямото предизвикателство, пред което са изправени маркетолозите в днешния свят на търсене, е да откриват истории, които ще си заслужават парите, инвестирани в тях, а също и времето, което ще прекарат потребителите", казва главният криейтив директор на Pereira & O’Dell. "Тази история беше създадена с маркетинговата дисциплина, каквото само "Кока-Кола" може да използва и както само този бранд може да разказва деликатно, от един от най-добрите ни режисьори, за да сме сигурни, че ще проработи добре за всички", продължава той. 

Ето и видеото. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 април
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
На днешната дата, 20 април. 150 години от Априлското въстание
Колко партии в новата българска история са постигали пълно мнозинство?
При 78,24% обработени протоколи: „Прогресивна България“ води с 44,5%, втори са ПП-ДБ с 13,7%
При 100% обработени протоколи: Пет партии в парламента, Прогресивна България печели, ГЕРБ - втори, ПП-ДБ - трети
Япония предупреждава за повишен риск от мегаземетресение след силния трус
Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?