"Мечето" - филмова реклама на система за намиране на изгубени неща


Озаглавена "Изгубената панда", тази филмова реклама от режисьора на американските рекламни агенции Deutsch и Smuggler Марк Малой, разказва трогателна история за плюшена играчка, която е изгубена из улиците на Ню Йорк и намерена чрез технологична система за проследяване и локализиране. 

Системата е базирана на Bluetooth технологията, обясняват от Adweek. Озаглавена "Tile", тя работи като на телефон се инсталира мобилно приложение за iOS или Android, а на ценната вещ (или човек) се прикрепя малка технологична значка. Така притежателят на значката може да бъде локализиран в радиус от около 61 метра. Ако търсещият е извън този обсег, той може да получи информация къде се намира изгубеното от него нещо от други потребители, които са по-близо. Затова по-обширната маркетингова кампания за Tile е озаглавена "Заедно ние намираме". 

Рекламата ще се завърти в телевизионния ефир на САЩ и онлайн и в 60-, 30- и 15-секундни версии. 

Вижте. 

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“
Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
„Безполезен“ орган, който лекарите често отстраняват, всъщност може да помага в борбата с рака
Китай проведе тестово изстрелване на многократно използваема суперкосмическа ракета
САЩ разследват твърдения за ирански дронове в Куба, Тръмп предупреди: „Ще се справим с това"