Ogilvy Sofia e новата творческа агенция на Пощенска банка

ПР и събития

Ogilvy Sofia става творческа агенция на една от най-големите банки в България - Пощенска банка. Агенцията е избрана след конкурс, проведен през лятото на тази година, и ще отговаря за маркетинг позиционирането, рекламната стратегия и реализация на кампаниите на финансовата институция като поема обслужването на банката от началото на 2021 година

Ogilvy Sofia e част от водещата комуникационна група Ogilvy Group Bulgaria, която предлага цялостни бизнес и комуникационни решения на клиентите си. В групата влизат още агенциите Mindshare, MediaCom, Wavemaker, Metric DS, Knoway и Into Media. Компаниите от групата обслужват над 160 търговски марки.

Пощенска банка е  сред най-големите рекламодатели в България не само заради инвестициите и обемите, които реализира, но и заради посланията, стила и отличителната комуникация, наложена през годините. Банката неколкократно е била награждавана в различни престижни конкурси, като два пъти е била обявявана и за най-ефективен бранд според Effie Index България. Успешно се позиционира като топ бранд, като активно разгръща публичното си присъствие и непрекъснато надгражда своята комуникационна стратегия.

Финансовата институция ще продължи и през 2021 ефективното си сътрудничество с компаниите на BBDO Group в сферата на публичните комуникации и медийните стратегии, а за силното си дигитално присъствие ще разчита на партньорите си от агенция Digital ID.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Испания изпраща войски в анклава Сеута, след като хиляди мигранти го щурмуваха от Мароко
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Петролът поевтиня с над 2% поради ръст на доставките от Персийския залив
На днешната дата, 31 юли. Богородични Заговезни
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"