Intelday Solutions става d:istinkt
Една от най-утвърдените на пазара у нас пиар агенции Intelday Solutions обяви всеобхватен ребранд, който включва ново лого, име, уебсайт и профили в социалните медии. От днес основаната през 2001 г. Intelday Solutions ще се нарича d:istinkt.
Наред с традиционни пиар и пъблик афеърс услуги и BTL, агенцията добавя към портфолиото си и услуги в сферата на бранд планиране и консултации, стратегически криейтив, активации и управление на дигитални медии, медийни проучвания и управление на инфлуенсъри.
„d:istinkt отразява изцяло еволюцията на компанията и амбицията ни да предоставяме креативност, опит и медийни стратегии, които постигат устойчив бизнес растеж и стремително нарастване на резултатите и ангажираността.“, коментира Боян Иванович, главен изпълнителен директор на d:istinkt.
Ребрандирането е дело на водещите в дизайна и криейтива агенции eDesign и proof, а към новото име, бранд и визуална идентичност на агенцията се прибавят и нов модерен уебсайт и профили в социалните медии, вкл. Facebook, Instagram и LinkedIn.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Мениджърът на националите на Англия повика за Световното вратар без нито един мач във Висшата лига
Спорт |Турция връща ценни антики с помощта на изкуствен интелект
Свят |Акциите на Super Micro се сринаха, след като САЩ повдигнаха обвинения срещу нейни служители за контрабанда на AI чипове в Китай
Технологии |Alibaba отчете 66% спад на печалбата, залага на приходи до 100 млрд. долара от изкуствен интелект
Компании |НАСА връща Artemis II на стартовата площадка за априлския полет
Любопитно |Димитър Хаджидимитров: Още следващата седмица дизелът ще бъде над 1,60 евро
Общество |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |Израел започва нова вълна от атаки срещу Иран
Свят |Времето: Посрещаме астрономическата пролет с облаци и валежи
България |Министър Трайков: Никой не трябва да плаща за ток и стотинка повече от потребеното
Политика |Тръмп сравни атаката срещу Пърл Харбър с действията на САЩ в Иран
Свят |България е втора в ЕС по ръст на почасовите възнаграждения през четвъртото тримесечие на 2025 г.
ЕС |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.