"Уолстрийт джърнъл" с реклама за амбициозните жени
Икономическото издание "Уолстрийт джърнъл" изпраща послание до младите си читателки с тази нова реклама, посветена на амбициозните жени.
Видеото проследява развитието на момиче от ранното й детство до годините на кариерно развитие, за да покаже, че хубавите неща идват при хората, които не чакат - противно на популярната фраза, че нещата се случват, ако човек има търпение.
Новата кампания е режисирана от Елън Кюръс, посочва Adweek.com. Тя е насочена най-вече към момичетата от поколението Z - мадите дами, родени в края на 90-те години и след 2000 г., които сега навлизат в кариерата и които от "Джърнъл" целят да привлекат като читателки. Както и към по-големите от тях жени от поколението Y.
Представителите на тези поколения са водени главно от съзидателния импулс, от желанието да карат нещата да се случват, смятат от изданието. "Нашите читатели могат да бъдат както директори от висшия мениджмънт, така и хора, които идват при нас по-рано в кариерата си и които искат да се сдобиват с качествена журналистика и информация", смятат от WSJ.
Изданието е добавило през миналата година 300 000 глобални дигитални абонати, с което абонатите му са станали 1,27 млн. Дигиталният абонамент в Европа и Азия е нараснал с 48% през годината.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Най-добрите и най-лошите инвестиции на Уорън Бъфет
Финанси |МВФ препоръча на Украйна да вдига данъците
Икономика |По нова методика ще се изчислява цената на тока от 1 юли
България |Премиерът на Франция посочи държавния дълг и слабото производство като тежките проблеми пред икономиката
Икономика |Audi запазва прогнозата си за цялата година след ръста на продажбите през Q1
Автомобили |Столичната община търси студенти за платени стажове в детските градини
Общество |На днешната дата, 5 май. Рождениците днес
На днешната дата |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 5-ти до 11-ти май
Хороскоп |Тръмп реже $6 млрд. от бюджета на НАСА
Наука и Здраве |Първи резултати от Румъния: Националистът Джордже Симион печели първия тур
Политика |Помагат ли физическите упражнения за лечението на рак?
Наука и Здраве |Цитат на деня
Цитат на деня |Погрешните схващания за психологическата безопасност
Мениджмънт |

Коментари
Няма въведени кометари.