Спорт

Ясни са всички отбори, които ще мерят сили на Мондиал 2022

Ясни са всички отбори, които ще мерят сили на Мондиал 2022

Ясни са всички отбори, които ще мерят сили на Мондиал 2022

След изиграването на последния плейоф между Коста Рика и Нова Зеландия станаха ясни всички 32 участника във финалите на Мондиал 2022. Световното първенство в Катар ще се проведе в периода 21 ноември - 18 декември. На шампионата ще се изиграят общо 64 мача.

32-та тима са разпределени в осем групи по четири отбора:

Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия

Група В: Англия, Иран, САЩ, Уелс

Група С: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша

Група D: Франция, Австралия, Дания, Тунис

Група Е: Испания, Коста Рика, Германия, Япония

Група F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия

Група G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун

Група Н: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея.

Пълна програма на мачовете:

21 ноември

12:00, Сенегал - Нидерландия

15:00, Англия - Иран

18:00, Катар - Еквадор

21:00, САЩ - Уелс

22 ноември

12:00, Аржентина - Саудитска Арабия

15:00, Дания - Тунис

18:00, Мексико - Полша

21:00, Франция - Австралия

23 ноември

12:00, Мароко - Хърватия

15:00, Германия - Япония

18:00, Испания - Коста Рика

21:00, Белгия - Канада

24 ноември

12:00, Швейцария - Камерун

15:00, Уругвай - Южна Корея

18:00, Португалия - Гана

21:00, Бразилия - Сърбия

25 ноември

12:00, Уелс - Иран

15:00, Катар - Сенегал

18:00, Нидерландия - Еквадор

21:00, Англия - САЩ

26 ноември

12:00, Тунис - Австралия

15:00, Полша - Саудитска Арабия

18:00, Франция - Дания

21:00, Аржентина - Мексико

27 ноември

12:00, Япония -Коста Рика

15:00, Белгия - Мароко

18:00, Хърватия - Канада

21:00, Испания - Германия

28 ноември

13:00, Камерун - Сърбия

15:00, Южна Корея - Гана

18:00, Бразилия - Швейцария

21:00, Португалия - Уругвай

29 ноември

17:00, Еквадор - Сенегал, Нидерландия - Катар

21:00, Уелс - Англия, Иран - САЩ

30 ноември

17:00, Австралия - Дания, Тунис - Франция

21:00, Полша - Аржентина, Саудитска Арабия - Мексико

1 декември

17:00, Хърватия - Белгия, Канада - Мароко

21:00, Япония - Испания, Коста Рика - Германия

2 декември

17:00, Гана - Уругвай, Южна Корея - Португалия

21:00, Сърбия - Швейцария, Камерун - Бразилия

3 декември

17:00, Победител група А - Втори група В (49)

21:00, Победител група С - Втори група D (50)

4 декември

17:00, Победител група D - Втори група С (52)

21:00, Победител група В - Втори група А (51)

5 декември

17:00, Победител група Е - Втори група F (53)

21:00, Победител група G - Втори група H (54)

6 декември

17:00, Победител група F - Втори група E (55)

21:00, Победител група H - Втори група G (56)

7 и 8 декември - почивни дни

9 декември

17:00, Победител мач 53 - Победител мач 54 (58)

21:00, Победител мач 49 - Победител мач 50 (57)

10 декември

17:00, Победител мач 55 - Победител мач 56 (60)

21:00, Победител мач 51 - Победител мач 52 (59)

11 и 12 декември - почивни дни

13 декември

21:00, Победител мач 57 - Победител мач 58

14 декември

21:00, Победител мач 59 - Победител мач 60

15 и 16 декември - почивни дни

17 декември

17:00, Мач за третото място

18 декември

17:00, Финал.

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ