Хари Кейн остава в „Тотнъм“

Хари Кейн остава в „Тотнъм“

Хари Кейн обяви, че ще остане в „Тотнъм“ това лято, след като не успя да премине в „Манчестър Сити“.

Футболистът, който има още три години от сделката си с „шпорите“ поиска да напусне клуба това лято, но явно смекчи позициите си след дългите преговори между „Сити“ и настоящия му тим, пише CNBC.

„Ще остана в „Тотнъм“ това лято и ще бъда 100% фокусиран върху това да помогна на отбора да постигне успех“, написа Кейн в социалната мрежа Twitter.

Кейн, който е във фокуса на „Сити“ това лято, се появи на терена през миналия уикенд за победа с 1:0 над „Уулвс“ във Висшата лига. Това е първата му поява, откакто се завърна късно за предсезона.

„Шпорите“ оценяват Кейн на 120 млн. паунда, но „Сити“ не успя да удовлетвори исканията на президента Даниел Леви, след като предложи 100 млн. паунда пред юни.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Германското министерство на отбраната нарече стратегията за национална сигурност на САЩ „документ за развод“
Управителят на БНБ: Държавата има опора, дори когато политиката е в криза
Димитър Манолов: Имаше по-добри възможности за бюджетно решение
Зеленски: Преговорите са много близо до реален резултат
Ръст на борсите в Европа, STOXX 600 достигна нов рекорден връх
Типове поведение, които обезсмислят титлата „лидер“
МРРБ спря поскъпването на водата в градовете с държавни ВиК оператори
Financial Times: Мошеници доказват с AI „автентичност“ на произведения на изкуството през застрахователи