Джони Деп живеел с 2 млн. долара месечно

Джони Деп живеел с 2 млн. долара месечно

Финансовите проблеми на Джони Деп са причинени от разточителен начин на живот, с 2 млн. долара разходи месечно. Това твърдят бившите мениджъри на финансите на звездата, които той съди за лошо управление на парите му. Те също заведоха дело срещу него, с твърдението, че охолният му начин на живот е причината за проблемите му с парите.

The Management Group контраатакува Деп в съда, след като актьорът от "Карибски пирати" заведе дело срещу нея с иск за 25 млн. долара, посочва Би Би Си. На 13 януари той изяви претенции за лошо управление на повече от 25 млн. долара. Деп се жалва, че компанията не е успяла да подаде данъчните му декларации навреме, което му струвало санкции на стойност 5,7 млн. долара.

От компанията твърдят, че актьорът е получил многократно предупреждения от нейни представители, че разходите му са излезли извън контрол, но ги е игнорирал.

В подадени документи до съда, цитирани от сайта Deadline, се посочва, че Деп е похарчил 18 млн. долара за 45-метрова яхта, 4 млн. долара за провален звукозаписен лейбъл, 3 млн. долара, за да разпръсне праха на писателя Хънтър Томпсън над каньон, 300 000 долара месечно за личен персонал от 40 души, 200 000 месечно за частни самолети, 150 000 месечно за денонощна охрана, 30 000 за покупки и внос на вино. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Васил Терзиев: Нямам повод да си говоря с хора, които държат за заложници цял един град
София без автобуси, трамваи и тролеи: протестът на градския транспорт продължава, мобилизират автобуси за матурите
Украйна: След мирните преговори Русия извърши най-голямата атака с дронове от началото на войната
Разследват бившия шеф на ФБР за заплаха за убийство на Тръмп заради снимка с мидички 
"Суис" отменя 1400 полета за лятото заради липса на пилоти
Първи резултати от Румъния: Никушор Дан е новият президент
Звукът влияе директно върху клетките в човешкото тяло
Папа Лъв призовава за единство на разделената Църква, но обещава да не бъде „автократ"