30-хилядният фен на "Мениджър Нюз" ни даде подкрепата си тази вечер

Икономика

Точно две години и един месец след старта си и час преди полунощ новинарският сайт на сп. "Мениджър" - "Мениджър Нюз" регистрира трогателен рекорд в лицето на своя 30-хиляден фен на страницата на изданията във Фейсбук.

За нас, малкият, но всеотдаен екип на "Мениджър Нюз", това е особена радост и чест, защото в началото, на старта, нашите Фейсбук приятели бяха само 300. Погледното през безпристрастната призма на числата, на такива ръстове в днешно време може да завиди всеки бранш.  Пожелаваме го от сърце!

Багодарим ви, скъпи приятели, които се увеличавате с всеки изминал ден! Вашата подкрепа е най-голямата отговорност за нас, вашите критики - най-ценните ни уроци, вашето одобрение - смисълът да продължаваме напред!

С уважение и признателност - Екипът на "Мениджър Нюз"!

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Възход и спад в луксозните стоки: чанти и обувки губят популярност за сметка на бижутата
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Времето: След обяд над източните и планинските райони ще се заоблачи, а на места и ще превали