Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Volkswagen увеличи продажбите си с 15% през ноември
По всичко личи, че въпреки кризата, 2011 ще се окаже доста успешна година за Volkswagen.
Продажбите на основния бранд на германския автомобилен концерн през ноември са се увеличили с 15% до почти 453 хил. броя, съобщи MarketWatch.
От началото на годината концернът е вдигнал продажбите си с 12% в сравнение със същия период на 2010 г. до 4,69 млн. автомобила.
Най-силни са продажбите в азиатско-тихоокеанския регион, където от началото на годината са пласирани 1,81 млн. коли, което представлява 14% ръст. От тях, 1,6 млн. автомобила са продадени в Китай, който се очертава като водещ пазар на концерна.
На вътрешния пазар от началото на годината Volkswagen е продал над 549 хил. коли, което е с 11% повече спрямо същия период на миналата година.
Доставките в Северна Америка са нараснали с близо 23% до 448 500 автомобила.
Ключови думи
|
|
Мениджърът на националите на Англия повика за Световното вратар без нито един мач във Висшата лига
Спорт |Турция връща ценни антики с помощта на изкуствен интелект
Свят |Акциите на Super Micro се сринаха, след като САЩ повдигнаха обвинения срещу нейни служители за контрабанда на AI чипове в Китай
Технологии |Alibaba отчете 66% спад на печалбата, залага на приходи до 100 млрд. долара от изкуствен интелект
Компании |НАСА връща Artemis II на стартовата площадка за априлския полет
Любопитно |Димитър Хаджидимитров: Още следващата седмица дизелът ще бъде над 1,60 евро
Общество |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |Израел започва нова вълна от атаки срещу Иран
Свят |Времето: Посрещаме астрономическата пролет с облаци и валежи
България |Тръмп сравни атаката срещу Пърл Харбър с действията на САЩ в Иран
Свят |Министър Трайков: Никой не трябва да плаща за ток и стотинка повече от потребеното
Политика |България е втора в ЕС по ръст на почасовите възнаграждения през четвъртото тримесечие на 2025 г.
ЕС |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.