Бизнес
Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Газови находища в България подсилвали печалбите на британска компания
![Газови находища в България подсилвали печалбите на британска компания](/media/010/Manager_news_logo_256_578.l.webp)
Бизнес
Обновена 14:44ч., 18.12.2010
Компанията за добив на петрол и газ "Мелроуз рисорсиз" прогнозира 24% повишение на средния дневен добив, подпомогнат от работата й в България, съобщи в. “Йоркшир пост”.
Базираната във Великобритания компания очаква средно на ден да добива еквивалента на 21.7 млн. барела петрол на нетна база за 2011 г. Компанията предполага, че още през 2011 г. производителността ще достигне еквивалента на 44 млн. барела петрол, което е увеличение с близо 8% спрямо 2010 г.
В края на миналия месец компанията съобщи, че планира удвояване на продажбите през следващата година, подпомогнати от добива в България, който се очаква да донесе половината от приходите й.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.