Бизнес
Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Новият iPad идва в България на 23 март
Бизнес
Обновена 09:02ч., 15.03.2012
Последната версия на iPad ще се появи на пазара у нас на 23 март - седмица след премиерата в САЩ. На 16 март, точно в 8.00 ч. местно време таблетът ще бъде пуснат в продажба в САЩ и още осем страни, предаде Асошиейтед прес. Седмица по-късно ще се продава и в още 25 държави, сред които и България, обяви в официално съобщение компанията производител Apple.
Третата версия на таблета е с по-голяма резолюция на дисплея и по-бърз процесор. Освен това поддържа и по-бърза широколентова мобилна мрежа 4G). Най-ниската крайна цена на новото поколение iPad в Щатите e 499 долара.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Най-старата банка в света Monte dei Paschi има купувач за 30 милиарда евро
Финанси |Китай помага за задържане на цените на петрола под $100 за барел, но това няма да продължи дълго
Енергетика |Кралската поща на Великобритания достави списание на мъж с 19 години закъснение
Любопитно |Bloomberg: Airbus предупреждава клиентите си за забавяне на доставките с няколко месеца
Компании |Financial Times: Европейските шофьори намаляват покупките на гориво поради ръста на цените
ЕС |Звездите за бизнеса от 8 до 14 юни: Фокусът пада върху сигурността и устойчивите решения
Хороскоп |Главният секретар Георги Кандев напуска МВР
Общество |Поздравления за повишението! Сигурни ли сте, че го искате?
Техники за успех |Смъртта на “пластмасовия” маркетинг: защо авторството ще бъде най-ценният актив в ерата на изкуствения интелект?
Маркетинг |Швейцарски компании са инвестирали 27 млрд. долара в САЩ след споразумението за митата
Икономика |Александър Пулев: Очаквам намаление от 15 до 30% на стоките от първа необходимост
България |Река Ефрат някога се е вливала в Средиземно море
Наука и Здраве |На днешната дата, 8 юни. Световен ден на океаните
На днешната дата |ADVERTORIAL
Алианц Банк България и Групата на ЕИБ осигуряват 340 млн. евро за бизнеса в България
Национална библиотека „Св. св. Кирил и Методий“ и blink обединяват усилия в дарителска кампания за реставрацията на емблематичната сграда на библиотеката
Коментари
Няма въведени кометари.